Dozownik do oliwy z oliwek Alessi Fior d'olio

MSA32/TAP Alessi Alessi
168.00 PLN
168,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MSA32/TAP
Wymiary
5,3 x 4 x 7,7 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Dozownik do oliwy z oliwek marki Alessi z kolekcji Fior d'olio. Stalowy dzióbek dozownika pasuje do większości standardowych butelek z oliwą – można go zatknąć w szyjkę butelki i lekko, wygodnie dodać oliwy do serwowanego dania, bez konieczności przelewania płynu z butelko do karafki. . Stworzony nie tylko dla degustatorów i koneserów smaku, ale przede wszystkim do codziennego używania w domach, w których często sięga się po oliwę. Do dozownika nie jest dołączona podstawka.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Kolekcja: Alessi Fior d'olio

Zobacz kolekcję

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię