Dozownik do oliwy z oliwek Alessi Fior d'olio, z podstawką

MSA32 Alessi Alessi
230.00 PLN
230,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MSA32
Wymiary
5,3 x 6 cm
wysokość 8,5 cm
Materiały
Szkło, stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

2 w 1: podstawka i dozownik do oliwy z oliwek Alessi z kolekcji Fior d'olio. Specjalna konstrukcja sprawia, że dozownik można wykorzystać zarówno do testowania i smakowania oliwy, jak i do jej bezpośredniego dodawania do potraw. Cały produkt kształtem przypomina dojrzałą, zieloną oliwkę, dzięki czemu świetnie prezentuje się na stole. Stalowy dzióbek pasuje do większości standardowych butelek z oliwą – można go zatknąć w szyjkę butelki i lekko, wygodnie dodać oliwę do dania, be konieczności przelewania jej z butelki do karafki . Dozownik został stworzony nie tylko dla degustatorów i koneserów smaku, ale przed wszystkim do codziennego używania w domach, w których często sięga się po oliwę.
Do dozownika dołączono małą, zieloną podstawkę na którą można go odłożyć gdy chwilowo nie jest używany.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Kolekcja: Alessi Fior d'olio

Zobacz kolekcję

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Iza 25.01.2018
Śliczny przedmiot. Korek dobrze przylega do butelki, a kołnierz zatrzymuje spływanie kropelek po butelce. Polecam!