Dozownik na mydło w płynie Joseph Joseph Slim™, biały

70541 Joseph Joseph Joseph Joseph
99.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70541
Wymiary
14.1 x 9.1 x 6.2 cm (wys. x szer. x gł.)
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Dozownik na mydło w płynie Joseph Joseph Slim™ biały to zaprojektowane w minimalistycznym stylu akcesorium. Umożliwia przechowywanie i dozowanie mydła. Posiada 350 ml pojemności, 14,1 cm wysokości, 9,1 cm szerokości oraz 6,2 cm głębokości.


Kompaktowa budowa przekłada się na wygodne użytkowanie dozownika. W jego tylnej ściance znajduje się wstawka umożliwiająca kontrolowanie poziomu mydła. Dozownik wykonano z tworzywa sztucznego, a jego nóżki są antypoślizgowe. Ryzyko wyślizgnięcia się dozownika zostało zminimalizowane.


Dozownik na mydło w płynie Joseph Joseph Slim™ biały jest wyposażony w szeroką pompkę z systemem, który zapobiega kapaniu mydła. Co więcej – element ten prezentuje się naprawdę estetycznie.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię