Dozownik na mydło w płynie Joseph Jospeh Presto, light stone

851650 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
851650
Wymiary

10 x 7 cm (wys. x szer. – sam pojemnik)

wys. z pompką 14 cm

Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Opis produktu

Dozownik na mydło w płynie Joseph Jospeh Presto light stone to sposób na zachowanie najwyższej higieny w łazience. Umożliwia komfortowe przechowywanie i dozowanie mydła do mycia rąk. Posiada szeroką pompkę, wykończoną stalą nierdzewną – można naciskać ją nadgarstkiem.


Antypoślizgowa podstawa dozownika zapewnia stabilność. Pozwala uniknąć jego przemieszczenia się. Dzięki dolnemu okienku możesz kontrolować ilość pozostałego mydła. Sam dozownik należy myć ręcznie.


Dozownik na mydło w płynie Joseph Jospeh Presto light stone ma 250 ml pojemności, a jego wymiary wynoszą 14 x 7 cm. Został wykonany z tworzywa sztucznego. Jest solidny i odporny na uszkodzenia. Jasno-szary kolor sprawia, że bez problemu dopasujesz go do swojej łazienki.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię