Drewniana ławka Bloomingville Pedro, naturalny

82046537 Bloomingville Bloomingville
4460.00 PLN
4 460,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82046537
Wymiary
120x41x30 cm
Materiały
drewno dębowe, poliester

Opis produktu

Drewniana ławka Bloomingville Pedro, naturalny to stylowy mebel, który może być używany na różne sposoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać ją jak klasyczną ławkę – maksymalny udźwig to aż 220 kilogramów. To oznacza, że drewniana ławka Bloomingville Pedro może być jednocześnie użytkowana nawet przez kilka osób.


Druga propozycja to zrobienie z ławki stylowego stojaka na różne drobiazgi czy ozdoby – do dyspozycji masz aż 120 centymetrów ławy i dodatkową półkę na drobiazgi.


Drewniana ławka Bloomingville Pedro, naturalny została przygotowana z dębu i ma naturalny kolor. Dzięki temu świetnie pasuje do skandynawskich aranżacji wnętrza.


Powierzchnię ławki wyczyścisz za pomocą wilgotnej szmatki, nie będą Ci potrzebne agresywne detergenty.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię