Drylownica do jabłek z nożykiem Vacu Vin, czarna

VV-4663360 Vacu Vin Vacu Vin
34.90 PLN
34,90 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
VV-4663360
Wymiary
Długość 29 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Drylownica z nożykiem Vacu Vin, w kolorze czarnym. Poręczna drylownica do jabłek, która pozwoli w szybki i estetyczny sposób pozbyć się niechcianego ogryzka (gniazda nasiennego). W komplecie jest również krótki nożyk do obierania i ćwiartkowania jabłka.
Ząbkowane ostrza drylownicy wykonano ze stali szlachetnej, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie nawet z twardszymi jabłkami. Nie wymaga ostrzenia.
Można myć w zmywarce.
Akcesoria kuchenne marki Vacu Vin wyróżniają się oryginalnością, nowoczesnym designem i praktycznym zastosowaniem w codziennych okolicznościach. Innowacyjna produkcja i ponad 20 międzynarodowych nagród za styl!

Marka

Akcesoria marki Vacu Vin to barowe i kuchenne urządzenia, dodatki i gadżety, które urzekają swoim nowoczesnym designem i codziennym, praktycznym wykorzystaniem. Vacu Vin tworzy szczególne produkty opatentowane na całym świecie, znane w każdym jego zakątku i wielokrotnie nagradzane (ponad 20 międzynarodowych nagród za formę i design). Oryginalność akcesoriów przeplata się z innowacyjną formułą ich wykonania oraz mechanizmami, jakie pozwalają codzienne prace w domu i barze uczynić łatwiejszymi przyjemniejszymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię