Drylownica do wiśni Gefu Corer

89437 Gefu Gefu
104.25 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
89437
Wymiary
Wysokość 33 cm
Długość 25 cm
Szerokość 11 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Drylownica do wiśni Gefu Corer pomoże ci w przygotowanie soczystych wiśni do aromatycznych drożdżowych ciast lub przetworów.

Drylownica ma biały, plastikowy uchwyt do wciskania, czarną, plastikową obudowę. Drylownica jest wyposażona także w przezroczysty pojemnik na pestki.

Produkt umożliwia przygotowywanie świeżych, a także konserwowanych wiśni.

Dzięki drylownicy bez większych problemów przygotujesz wiśnie do aromatycznych ciast, słodkich przekąsek, dżemów, soków owocowych, kompotów i wielu innych.

Prosta kolorystyka i forma sprawdzi się w każdej kuchni, szczególnie miłośników letnich i jesiennych przetworów.

Drylownicę można myć w zmywarce.

Cechy produktu:

  • idealna do świeżych i konserwowanych wiśni,
  • przezroczysty pojemnik na pestki,
  • antypoślizgowe nóżki,
  • można myć w zmywarce.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię