Drzewko na biżuterię Koziol Cora oliwkowe

5265105 Koziol Koziol
55.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5265105
Wymiary
32,2 X 26,2 X 9,6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Pomysłowe drzewko na biżuterię: idealnie sprawdzi się do wieszania na nim kolczyków, pierścionków, łańcuszków czy broszek. Każdą krańcową gałązkę stojaka wykończono tak, żeby można było na niej wygodnie wieszać drobne przedmioty. Całość oliwkowa, pięknie wygląda na nocnym stoliku i na parapecie.

Niemiecka marka Koziol słynie na świecie z wysokiej jakości swoich produktów. 100% biodegradowalnych materiałów pochodzących z recyklingu, zabawa formą, i pozytywne, energetyczne barwy!

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię