Durszlak Alessi Dressed

MW300 Alessi Alessi
599.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW300
Wymiary
Ø 24 cm
wysokość 12 cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Wspaniale wykonany durszlak, który przyciąga wzrok ściankami ze stali szlachetnej polerowanej na wysoki połysk oraz nietypowym zdobieniami, które często na pierwszy rzut oka nie są widoczne (to domena słynnego projektanta Marcela Wandersa). Durszlak ma szerokie uchwyty których brzegi zostały charakterystycznie pofalowane – podobnie jak nieco barokowe miejsce połączenia uchwytu z powierzchnią naczynia. Od dołu uchwyty ozdobiono specjalnym wzorem, który został naniesiony techniką wykuwania.
Całość stanowi wręcz zmysłowe doznania wizualne!
Stabilne nóżki pozwalają durszlak wygodnie odstawić na blat, bez obawy o to, że naczynie przewróci się wraz z zawartością.
Produkty sygnowane marką A di Alessi wyróżnia unikatowe wzornictwo i prawdziwie włoska fantazja!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię