Durszlak Joseph Joseph zielony

40088 Joseph Joseph Joseph Joseph
75.00 PLN
75,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40088
Wymiary
Długość: 20,5 cm
szerokość: 19,1 cm
wysokość: 11,4 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne.
Zastosowanie

Opis produktu

Kto powiedział, że durszlaki muszą być okrągłe? Durszlak Joseph Joseph zaskakuje praktycznością i ciekawą estetyką. Co odróżnia go od standardowego durszlaka?
 • Pionowy uchwyt stanowi jednocześnie wygodną nóżkę, która podpiera naczynie, np. gdy wkładamy je do zlewu. Dzięki temu unikamy niepotrzebnego bałaganu i możemy trzymać durszlak jedną ręką.
 • Kwadratowy kształt pomaga przesypywać zawartość do garnków i misek, gdyż kąty durszlaka tworzą coś na kształt dzióbków.
 • Pionowe otwory usprawniają odprowadzanie wody.
 • Antypoślizgowy, silikonowy uchwyt zapewnia bezpieczeństwo i pełną kontrolę, nawet gdy mamy mokre ręce.
 • Nóżki gwarantują idealną stabilizację i pozwalają łatwo postawić naczynie na talerzu w celu odkapania resztek wody.
 • Idealny nie tylko do odcedzania makaronu, ale także do mycia warzyw i owoców, zwłaszcza tak delikatnych jak maliny czy jagody.
  Można myć w zmywarce.
 • Marka

  Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię