Durszlak obrotowy Eva Solo Green Tool, écru

531416 Eva Solo Eva Solo
207.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
531416
Wymiary
Ø 24 cm
Wysokość 16,5 cm
Materiały
Kompozyt, stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Durszlak obrotowy Eva Solo Green Tool w kolorze écru to praktyczne kuchenne akcesorium, które łączy w sobie funkcję durszlaku i wirówki do sałaty.

Urządzenie ma ciekawy, nowoczesny design i różnorodne zastosowanie. Może pełnić funkcję durszlaka do makaronu, umytych owoców czy warzyw. Ponadto akcesorium zostało wyposażone w obrotowy mechanizm typu "bączek", który wygodnie wciska się nawet jedną ręką. Dzięki temu przyrząd nadaje się do szybkiego osuszania sałaty.

Obrotowy durszlak z funkcją wirówki do sałat Eva Solo to produkt dla osób, których sercu bliskie są ekologiczne rozwiązania i recykling materiałów. Narzędzie zostało wykonane z kompozytu pszennego, dzięki czemu podczas produkcji udało się zredukować zużycie plastiku aż o 50%.

Mechanizm wirówki został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, a mycie przyrządu jest niezwykle proste - durszlak nadaje się do mycia w zmywarce.

Cechy produktu:

  • może służyć jako durszlak do odciekania makaronu, owoców czy warzyw
  • mechanizm umożliwiający szybkie mieszanie sałat
  • wykonane z kompozytu pszennego i stali szlachetnej
  • można myć w zmywarce

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię