Duża misa na owoce i warzywa Emile Henry, biała

EH108765 Emile Henry Emile Henry
719.99 PLN
719,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH108765
Wymiary
Długość 35,8 cm
Szerokość 35,8 cm
Wysokość 16,5 cm
Materiały
Ceramika, korek
Zastosowanie
Gwarancja
10 lat

Opis produktu

Duża misa na owoce i warzywa Emile Henry w kolorze białym ma bardzo pomysłową i praktyczną budowę.

Miska od francuskiej marki Emile Henry to połączenie eleganckiego, nowoczesnego kształtu oraz praktycznego zastosowania w kuchni. Akcesorium składa się z ceramicznej podstawki w białym kolorze oraz pokrywki zrobionej z naturalnego korka.

Pokrywka o długości 35,8 cm ma delikatne wgłębienie, dzięki czemu można na niej przechowywać owoce i warzywa. Z kolei podstawka świetnie sprawdza się do przechowywania cebuli i ziemniaków, które dłużej zachowają świeżość, jeśli będą trzymane bez dostępu światła, za to z dopływem powietrza.

Podstawa do misy Emile Henry ma trzy duże otwory, które zapewniają dobrą przepuszczalność powietrza, a zastosowanie pokrywki z korka chroni warzywa przed światłem.

Miska została w całości zrobiona z naturalnych materiałów, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością, a ponadto mają naturalne właściwości do regulowania poziomu wilgotności, dzięki czemu przechowywane warzywa i owoce dłużej zachowują świeżość.

Wykonane we Francji. Producent udziela 10-letniej gwarancji.

Cechy produktu:

  • okrągła duża misa na owoce i warzywa w białym kolorze i z pokrywką z korka,
  • podstawa z ceramiki, otwory przepuszczające powietrze,
  • odpowiednia do przechowywania ziemniaków i cebuli bez dostępu światła,
  • nowoczesny i atrakcyjny wygląd,
  • akcesorium w całości zrobione z naturalnych materiałów.
  • zrobione we Francji, 10 lat gwarancji

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię