Duża miska Bovlo Mind Pop, limonkowy

MP12305 Bovlo Bovlo
150.00 PLN
150,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP12305
Wymiary
260 x 100 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Duża miska Bovlo Mind Pop, limonkowy to produkt, bez którego funkcjonowanie w kuchni byłoby niemożliwe – miska przydaje się zarówno do przygotowywania i podawania sałatek, jak i wyrabiania ciasta na wypieki.

Duża miska Bovlo Mind Pop, limonkowy została wykonana ze stali emaliowanej, co zapewnia jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Masz pewność, że miska nie zostanie zniszczona nawet wtedy, gdy wypadnie Ci z rąk z zawartością – konieczne będą tylko drobne porządki!

Duża miska Bovlo Mind Pop, limonkowy to naczynie malowane ręcznie i pokryte warstwą szkliwa. Dzięki temu kolor nie blaknie nawet w wyniku intensywnego użytkowania. Nie zaszkodzi mu również podgrzewanie – miska może być używana w piekarnikach i na kuchenkach każdego rodzaju.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię