Duża miska Bovlo Mind Pop, turkusowy

MP12301 Bovlo Bovlo
150.00 PLN
150,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP12301
Wymiary
260 x 100 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Duża miska Bovlo Mind Pop, turkusowy to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Naczynie ma 26 cm średnicy i 2,5 litra pojemności. Dla Ciebie oznacza to, że miska świetnie nadaje się zarówno do przygotowania sałatek, jak i ciasta na wypieki (także do wyrastania tego na chleb).

Duża miska Bovlo Mind Pop, turkusowy została wykonana z metalu – dzięki temu jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie zaszkodzi jej nawet upadek na kuchenne płytki. To bardzo duże udogodnienie, szczególnie jeśli masz małe dzieci, które rwą się do pomocy w kuchennych obowiązkach.

Duża miska Bovlo Mind Pop, turkusowy nadaje się także do bezpośredniego użytku w piekarniku (do 250 stopni Celsjusza) oraz na kuchenkach każdego rodzaju, w tym indukcyjnych.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię