Dyfuzor zapachowy Alessi The Five Seasons Grrr

MW64 4S W Alessi Alessi
374.00 PLN
374,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 4S W
Wymiary
Ø 11,5 cm
wysokość: 27,5 cm
pojemność: 150 ml.
Materiały
Dyfuzor: porcelana
listki: drewno mahoniowe.

Opis produktu

Dyfuzor zapachowy Alessi The Five Seasons Grrr to połączenie naturalnych jesiennych nut zapachowych kadzideł, drewna cedrowego i mchu drzewnego. Misa dyfuzora została w całości wykonana z przepięknej białej porcelany. Uzupełniają ją stylizowane gałązki stworzone z drewna mahoniowego, które doskonale przewodzą zapachy. Dyfuzor marki Alessi jest łatwy w obsłudze. Aromat uwalnia się od razu po otwarciu pojemnika. Po włożeniu do niego mahoniowych gałązek, zapach zostaje zmysłowo rozprowadzony po całym pomieszczeniu, wypełniając każdy jego kąt. Porcelanowa misa modelu Brrr ma 150 ml pojemności – wyjątkową kompozycją zapachową będziemy mogli cieszyć się przez wiele dni. Kolekcja The Five Seasons została zaprojektowana we współpracy ze specjalistą w dziedzinie sztuki i designu Marcelem Wandersem. Nawiązuje ona do pięciu pór roku, z której każda ma swoje wyjątkowe cechy.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię