Dyfuzor zapachowy Alessi The Five Seasons Hmm

MW64 3S W Alessi Alessi
374.00 PLN
374,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 3S W
Wymiary
Ø 11,5 cm
wysokość: 24 cm
pojemność: 150 ml.
Materiały
Dyfuzor: porcelana
listki: drewno mahoniowe.

Opis produktu

Dyfuzor zapachowy The Five Seasons pochodzi z kolekcji zaprojektowanej specjalnie dla marki Alessi. Letnia i energetyzująca kompozycja Hmm to połączenie aromatycznych nut drzewnych z zapachem owoców czerwonych i figowych. Pojemnik na olejek dyfuzora marki Alessi został w całości wykonany z porcelany. Efektowne gałązki, które przewodzą zapach, zaprojektowano w kształcie listków z wycięciami. Zostały one stworzone z drewna mahoniowego. Materiał ten świetnie nadaje się do rozprowadzania aromatu po pomieszczeniu. Misa dyfuzora zapachowego Hmm z kolekcji The Five Seasons ma pojemność 150 ml. Dzięki temu minie dużo czasu, zanim znów będziemy musieli ją napełnić olejkiem. Korzystanie z dyfuzora marki Alessi jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć pojemnik i włożyć do niego drewniane gałązki, a kompozycja zapachowa Hmm szybko wypełni całe wnętrze. Kolekcja The Five Seasons została zaprojektowana przez specjalizującego się w łączeniu sztuki i designu Marcela Wandersa. Seria nawiązuje do pięciu pór roku, z której każda ma swoje unikatowe cechy.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię