Dyfuzor zapachowy Alessi The Five Seasons Ohhh

MW64 6S GD Alessi Alessi
374.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 6S GD
Wymiary
Wysokość 18 cm
Pojemność 150 ml
Ø 11,5 cm
Materiały
Porcelana, listki mahoniowe

Opis produktu

Dyfuzor Alessi The Five Seasons Ohhh, to zapach, który oltuli i rozpieści Twoje zmysły.

Misa dyfuzora zapachowego z kolekcji The Five Seasons marki Alessi została wykonana z porcelany.
Zamiast tradycyjnych trzcin, które zwykle są nośnikami zapachu w dyfuzorach, zastosowano stylizowane liście wykonane z mahoniowego drewna.
Zimowa kompozycja zapachów Ohhh łączy w sobie naturalne aromaty eukaliptusa, róży i paczuli. 
Zapach Ohhh to męski i dziki zapach. Wzbogacony został dodatkowo o piżmo i nuty korzenne.

Używanie dyfuzora marki Alessi jest bardzo wygodne. Zapach zostanie z niego uwolniony zaraz po otwarciu pojemnika. Następnie włożone do niego drewniane gałązki rozprowadzą przyjemny aromat po całym pomieszczeniu, odmieniając tym samym jego wnętrze. Dzięki pojemności 150 ml dyfuzora z kolekcji The Five Seasons, naszym ulubionym zapachem będziemy mogli cieszyć się przez długi czas.

Kolekcja Ohhh reprezentuje męskie aspekty słońca, natomiast Uhhh kobiece aspekty księżyca.

Kolekcja została zaprojektowana dla marki Alessi przez balansującego na granicy sztuki i designu Marcela Wandersa. Nawiązuje ona do pięciu pór roku, z której każda ma swoje indywidualne cechy.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor - złoty
  • materiał - porcelana, listki mahoniowe
  • pojemność - 150 ml
  • wysokość - 18 cm
  • średnica - 11,5 cm

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię