Dyfuzor zapachowy Alessi The Five Seasons Shhh

MW64 5S B Alessi Alessi
374.00 PLN
374,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 5S B
Wymiary
Ø 11,5 cm
wysokość: 25,5 cm
pojemność: 150 ml.
Materiały
Dyfuzor: porcelana
listki: drewno mahoniowe.

Opis produktu

Dyfuzor zapachowy z kolekcji The Five Seasons został zaprojektowany dla włoskiej marki Alessi. Model Shhh wyróżnia się nie tylko wyjątkowym połączeniem nut zapachowych eukaliptusa, róży i paczuli, ale także elegancką porcelanową misą w kolorze czarnym. Dyfuzor Alessi zamiast klasycznych trzcin, które zwykle pełnia rolę nośnika zapachu, posiada stylizowane liście wykonane z drewna mahoniowego. Dzięki zastosowaniu tego naturalnego materiału zapach lepiej rozprzestrzenia się w pomieszczeniu. Misa dyfuzora z kolekcji The Five Seasons ma pojemność 150 ml. Dzięki temu kojącymi zmysły zapachami będziemy mogli cieszyć się przez wiele dni. Użytkowanie dyfuzora zapachowego Alessi jest bardzo proste – wystarczy otworzyć pojemnik z olejkiem i włożyć do niego drewniane listki. Model Shhh dzięki eleganckiej czerni połączonej z jasnym mahoniem nie tylko spełni funkcje zapachowe, ale również znakomicie będzie prezentował się na półce w salonie lub biurze. Kolekcja The Five Seasons została zaprojektowana przez mistrza łączenia sztuki i designu Marcela Wandersa. Seria nawiązuje do pięciu pór roku. Model Shhh reprezentuje piątą, najbardziej tajemniczą z wspomnianych pór.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię