Dyfuzor zapachowy kamienny Alessi The Five Seasons Shhh

MW65 5S Alessi Alessi
445.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW65 5S
Wymiary
Pojemność: 20 ml
długość: 23 cm
szerokość: 15 cm
wysokość: 9 cm.
Materiały
Drewno, wulkanit, szkło.

Opis produktu

Kamienny dyfuzor zapachowy Alessi z kolekcji The Five Seasons jest dowodem na to, że zapach również może być częścią wystroju wnętrz. Do klasycznych czterech pór roku dołącza piąta, o nazwie Shhh i łącząca w sobie trzy nuty zapachowe: eukaliptusa, róży oraz paczuli. Delikatny zapach koi zmysły i odpręża ciało. Dyfuzor zapachowy Alessi The Five Seasons Shhh składa się z czarnego kamienia w postaci zastygłej lawy, który umiejscowiony został na eleganckiej drewnianej podstawce. Do zestawu jest dołączony szklany flakon o pojemności 20 ml z perfumami Shhh. Olejek dozuje się bezpośrednio na kamień za pomocą praktycznej pipety. Kamienny dyfuzor inspirowany naturą nie tylko spełni funkcje zapachowe, ale również znakomicie będzie prezentował się na półce w salonie lub biurze.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię