Dywan Linie Design Grace Yellow 140 x 200 cm

947814 Linie Design Linie Design
1617.50 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
947814
Wymiary
140 x 200 cm
Materiały
Wiskoza 100%

Opis produktu

Dzięki delikatnym przejściom pomiędzy kolorami dywan Linie Design Grace przypomina obraz malowany płynnymi ruchami pędzla. Dywan wykonany został z przyjemnej w dotyku, dającej efekt chłodu, wiskozy, którą łatwo zachować w czystości.

Cechy produktu:
 • sposób czyszczenia: odkurzanie, czyszczenie chemiczne
 • grubość: ok. 10 mm

 • Wszystkie dywany Linie Design są projektowane przez najlepszych skandynawskich projektantów i tkane w Indiach, przez doświadczonych i wykwalifikowanych tkaczy. Linie Design przykłada ogromną wagę do przestrzegania praw człowieka w Indiach. Firma dba o bezpieczne warunki pracy, zatrudnia tylko dorosłe osoby i zwalcza jakiekolwiek formy dyskryminacji. Jako członek organizacji CARE&FAIR walczy z nielegalnym zatrudnianiem dzieci, wspiera ich edukację oraz pomaga podnieść poziom życia tkaczy oraz ich rodzin na terenie Indii, Nepalu i Pakistanu.

  Marka

  Linie Design to duńska marka, która podbiła świat designu nowym podejściem do tkactwa i produkcji dywanów. Linie Design umiejętnie łączy skandynawski styl z indyjskim rzemiosłem na najwyższym poziomie. Dywany i chodniki Linie Design są chętnie kupowane do salonu - zachwycają neutralnym, ponadczasowym charakterem i znakomitą jakością wykończeń. Dywany skandynawskie Linie Design są ręcznie tkane z doskonałej jakości wełny lub wiskozy.

  Dywany Linie Design są produkowane w Indiach ze względu na dostępność bardzo dobrej jakości wełny oraz tradycyjne wykonanie. Firma aktywnie uczestniczy w życiu lokalnych społeczności i udziela wsparcia organizacji Care & Fair promującej edukację i walczącej z nielegalną pracą dzieci na terenie Indii i Nepalu. 

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię