Dywanik łazienkowy Aquanova Rose 60 x 60 cm, jasnoszary

ROSBMB-91 Aquanova
283
283,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROSBMB-91
Wymiary
60 x 60 cm
Materiały
Bawełna, tworzywo sztuczne
Użytkowanie i konserwacja

Opis produktu

Czysta przyjemność dla stóp wychodzących z wanny!

Ten jasnoszary dywanik zachwyca miękkością, i romantycznym wzorem: niczym dziesiątki ułożonych przy sobie róż. To oryginalny pomysł na romantyczny nastrój w łazience – dzięki temu dywanikowi już niekoniecznie trzeba brać kąpiel w „płatkach róż” rozsypanych w wannie. Wystarczy na niego popatrzeć by poczuć to „coś”. Jest miękki, niezwykle przyjemny w dotyku i dobrze chłonie ...
Czysta przyjemność dla stóp wychodzących z wanny!

Ten jasnoszary dywanik zachwyca miękkością, i romantycznym wzorem: niczym dziesiątki ułożonych przy sobie róż. To oryginalny pomysł na romantyczny nastrój w łazience – dzięki temu dywanikowi już niekoniecznie trzeba brać kąpiel w „płatkach róż” rozsypanych w wannie. Wystarczy na niego popatrzeć by poczuć to „coś”. Jest miękki, niezwykle przyjemny w dotyku i dobrze chłonie wodę.

Marka

Aquanova to holenderska firma od ponad sześćdziesięciu lat zajmująca się tworzeniem oryginalnych kolekcji akcesoriów łazienkowych. Do ich produkcji używają poliresinu - wytrzymałego materiału składającego się z masy kamiennej i żywicy syntetycznej. Hennie Bastiaens, wybitny projektant pracujący dla Aquanova, czerpie inspirację z natury, tworząc kolekcje przypominające piasek pustyni, biel marmuru czy naturalną fakturę drewna. Nie stroni również od nowoczesnych, industrialnych form, czego przykładem są eleganckie zestawy z kolekcji Taco.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię