Dzbanek do herbaty Kähler Hammershøi Poppy 1,2 l biały

692298 Kähler Kähler
564.00 PLN
564,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
692298
Wymiary
17,5 x 15 x 15 cm, pojemność 1,2 L
Materiały
porcelana
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

Dzbanek do herbaty Kähler Hammershøi Poppy 1,2 l biały został ozdobiony barwnymi malunkami przedstawiającymi rozkwitłe maki. Te piękne akwarelowe dekoracje wykonane z dużą dbałością o szczegóły są dziełem duńskiej artystki Rikke Jacobsen. Pionowe żłobienia sprawiają, że dzbanek prezentuje się jeszcze bardziej efektownie. Uchwyt w kolorze złotym nadaje całości ekskluzywny charakter.

 

Dzbanek do herbaty Kähler Hammershøi Poppy 1,2 l biały wprowadzi klimat letniej sielanki do Twojej jadalni bez względu na porę roku. Będzie się dobrze komponować się z pozostałymi naczyniami z tej samej kolekcji lub z inną białą zastawą stołową.

 

Dzbanek został wykonany z porcelany. Naczynie jest przystosowane do mycia w zmywarce w temperaturze 55 stopni C.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię