Dzbanek do kawy Stelton Cylinda Line 1,5 l

01-2 Stelton Stelton
1339.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
01-2
Wymiary
Pojemność 1,5 l
10 x 20 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Dzbanek do kawy Stelton Cylinda to kwintesencja duńskiego designu. Wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej, która jest solidna i odporna na uszkodzenia, a do tego daje eleganckie wykończenie. Specjalnie wyprofilowany, smukły dzióbek pozwoli na zręczne przelanie aromatycznej kawy do filiżanek. Dodatkowo dzbanek został wyposażony w praktyczny uchwyt, który wygodnie leży w dłoni oraz w dopasowaną pokrywkę.

Autorem projektu jest Arne Jacobsen – jeden z najbardziej cenionych duńskich architektów i projektantów. Jego twórczość jest znana na całym świecie - wyróżnia się minimalistyczną formą oraz maksymalną funkcjonalnością, a także stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla młodych projektantów.

Kolekcja Stelton Cylinda to solidnie wykonane, stalowe akcesoria kuchenne. Trwały materiał sprawi, że przedmioty te będą służyć latami, a jego błyszczące wykończenie doskonale wpisze się w minimalistyczne aranżacje. Stelton Cylinda to klasyczny, duński design, czyli nowoczesna prostota i maksymalna funkcjonalność.

Pojemność dzbanka – 1,5 l.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię