Dzbanek do wody Stelton 2 l

03-3 Stelton Stelton
715.00 PLN
715,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
03-3
Wymiary
Szerokość: 10,3 cm
wysokość: 24 cm
pojemność: 2 l
Materiały
18/8 Stal szlachetna, bakelit

Opis produktu

Dzbanek na wodę marki Stelton to kwintesencja duńskiego designu. Został wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej, która daje błyszczące, eleganckie wykończenie. Specjalnie wyprofilowany dzióbek pozwoli na zręczne przelanie wody do szklanek. Dodatkowo dzbanek został wyposażony w specjalny stoper, który zatrzyma kostki lodu w środku, kiedy będziesz przelewać napój do szklanek.

Autorem projektu jest Arne Jacobsen – jeden z najbardziej znanych i cenionych duńskich architektów i projektantów. Jego twórczość jest znana na całym świecie - wyróżnia się minimalistyczną formą oraz maksymalną funkcjonalnością, a także stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla młodych projektantów.

Kolekcja Stelton Cylinda to solidnie wykonane, stalowe akcesoria kuchenne. Trwały materiał sprawi, że przedmioty te będą służyć latami, a jego błyszczące wykończenie doskonale wpisze się w minimalistyczne aranżacje. Stelton Cylinda to klasyczny, duński design, czyli nowoczesna prostota i maksymalna funkcjonalność.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię