Dzbanek Officina Alessi Tua 1 l

MB03 Officina Alessi Officina Alessi
984.00 PLN
984,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 8 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MB03
Wymiary
15 x 9 cm
wysokość 29 cm
pojemność 1 l
Materiały
Polerowana stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Ultranowoczesny dzbanek na wodę lub wino – wykonany z polerowanej na wysoki połysk stali szlachetnej (18/10). Pięknie połączenie minimalizmu i współczesnej formy, której wyraz dano przez wyraźnie odsunięty od dzbanka uchwyt w kształcie półksiężyca i cylindryczną, ściętą u góry część dzbanka. Wspaniale wygląda na domowym barku, oraz w stylowo urządzanych wnętrzach restauracyjnych.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Mario Botta to szwajcarski projektant i architekt, który swój pierwszy budynek zaprojektował w wieku zaledwie szesnastu lat. Jest zaliczany do „czterech muszkieterów” architektury mesyńskiej oraz do przedstawicieli neomodernistycznego regionalizmu. Jego projekty są bardzo geometryczne, charakteryzują się prostymi kształtami i niezwykłym wykorzystaniem przestrzeni. Gustuje w naturalnych materiałach, które wyróżniają się trwałością, wytrzymałością i wielką plastycznością. Zwraca szczególną uwagę na obszar, światło, grawitację oraz symetrię, które są niezbędne do harmonijnego uporządkowania przestrzeni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię