Dzbanek Stelton 2 l, ciemny

1310-10 Stelton Stelton
272.00 PLN
272,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1310-10
Wymiary
Pojemność 2 l
wysokość 27,5 cm
Ø 11 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Oto dzbanek dla wielbicieli czystej wody! Wygodne uszko i wyprofilowany dzióbek pozwalają taką czystą wodę wygodnie nalać do filiżanek.
Duński design: minimalizm wykonania i maksymalna funkcjonalność.

Do dzbanka pasują filtry:
  • Mavea #1001122 Filter
  • Mavea Maxtra Filter
  • Bosch Tassimo Mavea Filter
  • Mavea #105731-6pk Filter
  • Brita Maxtra Filter
  • Evolve Aqua Optima Evolve Filter

Filtr nie jest dołączony.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię