Dzbanek Stelton Cylinda Line 2 l powder

03-3-J-3 Stelton Stelton
777.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
03-3-J-3
Wymiary
Pojemność: 2l
Ø 10,3 cm
Wysokość: 24 cm
Materiały
Stal nierdzewna emaliowana, rączka: bakelit

Opis produktu

Dzbanek do wody Stelton Cylinda Line 2 l w kobiecym kolorze delkatnego różu powder jest częścią limitowanej edycji kolekcji naczyń stołowych zaprojektowanych przez Ane Jaconsen'a ponad 50 lat temu. Prosty cylindryczny kształt, finezyjna rączka i delikatna linia dzióbka sprawiają, że dzbanek staje się prawdziwą ozdobą stołu.

Dzbanek do wody Stelton Cylinda Line pozwala wygodnie nalewać wodę dzięki specjalnemu profilowaniu kąta nachylenia rączki i dzióbka. Jest także wyposażony w specjalną nakładkę zapobiegającą przelewaniu kostek lodu wraz z wodą.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię