Dzbanek Stelton Freja 2 l

X-400 Stelton Stelton
539.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-400
Wymiary
Pojemność 2 l
18 x 25 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana, drewno

Opis produktu

Stelton Freja to dzbanek, który łączy w sobie nowoczesność i tradycję. Projekt został zainspirowany starymi, duńskimi dzbankami z 1950 roku. Stelton Freja został wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej. Interesującym elementem dzbanka jest duży, pleciony uchwyt wykonany z suszonego na słońcu łyka. Polerowny korpus zwęża się ku górze, a odpowiednio wyprofilowany dzióbek umożliwia precyzyjne przelewanie napoju. Piękne i praktyczne naczynie, które umożliwi eleganckie serwowanie kawy czy herbaty.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Klaus Rath to projektant przemysłowy, który specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów codziennego użytku. W swoich pracach nawiązuje do skandynawskiej estetyki, a także sięga po wysokiej jakości materiały – stal, drewno, bawełnę. Stara się łączyć technologię ze sztuką oraz nowoczesne metody produkcyjne z tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi. Na szczególną uwagę zasługują jego akcesoria domowe zaprojektowane dla marki Stelton – bawełniane koszyki na pieczywo, stalowe dzbanki, szklane karafki oraz świeczniki o finezyjnych formach. Współpracuje także z firmą Georg Jensen, dla której stworzył eleganckie breloczki.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię