Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Dzbanek termiczny Georg Jensen Bernadotte 1 l

Dzbanek termiczny Georg Jensen Bernadotte 1 l
Dzbanek termiczny Georg Jensen Bernadotte 1 l Dzbanek termiczny Georg Jensen Bernadotte 1 l Dzbanek termiczny Georg Jensen Bernadotte 1 l
x zamknij

Dzbanek termiczny Georg Jensen Bernadotte 1 l

acme
849.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
23,5 x 18 cm
Ø 15 cm
pojemność: 1 l
Stal szlachetna, chromowana zakrętka i uchwyt
gj-3583565
 
Dzbanek termiczny Bernadotte to zmodyfikowana wersja dzbanka na mleko zaprojektowanego w 1938 roku przez księcia Szwecji – Sigvarda Bernadotte. Mimo że ten unikatowy wzór ma już ponad 65 lat, nadal stanowi ważną część współczesnego designu. Książę zadbał o dużą funkcjonalność, która odgrywa znaczącą rolę również teraz, nie tracąc przy tym nic z wizualnego piękna. Duży dzbanek Bernadotte został wprowadzony do sprzedaży w 2002 roku, a jego mniejsza wersja w 2011. Prezentowany tutaj przedmiot został wykonany ze stali szlachetnej z chromowanym uchwytem oraz zakrętką. Dzbanek posiada wewnętrzną, powlekaną wkładkę, dzięki której smak kawy oraz herbaty nie zostaje w naczyniu.

Dzbanek utrzymuje ciepło napojów przez minimum 6 godzin.

Charakterystyczna, plisowana powierzchnia została zainspirowana pracami znanego projektanta przemysłowego, księcia Szwecji i Upplandu – Sigvarda Bernadotte, który stał się symbolem nowego funkcjonalizmu. Jego kolekcja Bernadotte od wielu pokoleń jest źródłem inspiracji dla artystów z całego świata, a unikatowy wzór nadal uważany jest za wyznacznik klasy i ponadczasowego piękna.

Inne z kolekcji Georg Jensen Bernadotte

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.