Dzbanek z miarką kuchenną Küchenprofi 0,5 l

KU-0912003505 Küchenprofi Küchenprofi
67.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-0912003505
Wymiary
Ø 8 cm
Wysokość 13,5 cm
Pojemność 0,5 l
Materiały
Szkło

Opis produktu

Dzbanek z miarką kuchenną Küchenprofi o pojemności 0,5 litra usprawni odmierzanie odpowiedniej ilości składników na Twoje kuchenne eksperymenty!

Szklany dzbanek-miarka posłuży do odmierzania zarówno sypkich, jak i płynnych składników, które łatwo przetransportujesz do naczynia lub miski. Produkt będzie bardzo przydatny podczas gotowania i pieczenia słodkich deserów.

Przezroczysta czasza ma naniesioną na czarno skalę w mililitrach, szklankach i częściach litra. Dodatkowo są na powierzchni dzbanka umieszczone ilości w gramach - idealne dla mąki lub cukru.

W dzbanku o średnicy 8 cm w sumie zmieści 500 ml, a wygodne i poręczne ucho ułatwi jego przenoszenie i manewrowanie na kuchennym blacie.

Cechy produktu:

  • szklany dzbanek o średnicy 8 cm i wysokości 13,5 cm,
  • naniesiona na czarno miarka w mililitrach, szklankach, gramach i częściach litra,
  • pojemność naczynia 0,5 litra,
  • poręczne ucho ułatwiające przenoszenie,
  • profilowany dzióbek do przesypywania i przelewania składników.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię