Dzbanek z zaparzaczem Küchenprofi Tibet 1,5 l

1045733500 Küchenprofi Küchenprofi
279.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1045733500
Wymiary
Pojemność: 1,5 l.
Materiały
Szkło borokrzemowe, stal nierdzewna.
Ograniczenia

Opis produktu

1,5-litrowy dzbanek z zaparzaczem Tibet marki Küchenprofi. Wykonany ze szkła borokrzemowego i stalowej wkładki z pokrywką w postaci zaparzacza. Wystarczy wsypać liście do sitka, zanurzyć w gorącej wodzie, odczekać kilka minut i wyciągnąć stalowy element. Dzięki takiemu rozwiązaniu można kontrolować intensywność naparu oraz wykorzystywać te same liście kilak razy (w przypadku herbat wielonaparowych).
Produkty renomowanej niemieckiej marki Küchenprofi wyróżniają się najwyższą starannością wykończenia i solidnością, która sprawia, że sprawdzają się w kuchniach przez długie lata.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię