Dziadek do orzechów Bugatti Kiss

43-7032DR Casa Bugatti Casa Bugatti
219.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
43-7032DR
Wymiary
18,7 cm
Materiały
Zamak chromowany

Opis produktu

Dziadek do orzechów Casa Bugatti Kiss wykonany został z chromowanego zamaka. Jedną stronę pozłocono 24-karatowym złotem. Wygodne, wyprofilowane długie uchwyty dobrze leżą w dłoni i pozwalają na łupanie orzechów bez większego wysiłku. Część modelu Kiss, w którą wkłada się orzech wymodelowano tak, by przypominała dwie twarze złączone w pocałunku. Dziadek do orzechów marki Casa Bugatti jest wytrzymały i łatwo go wyczyścić po skończeniu łupania. Znakomicie sprawdzi się jako oryginalny i elegancki prezent.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię