Dziadek do orzechów Drosselmeyer, czerwony

NCRP02 Drosselmeyer Drosselmeyer
185.00 PLN
185,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
NCRP02
Wymiary
Wysokość: 11 cm, szerokość 9 cm, waga z pudełkiem: 420 g.
Materiały
Stal szlachetna cynkowana i malowana proszkowo

Opis produktu

Wyłącznie produkt Drosselmeyer może rozkruszyć każdy orzech, równocześnie przypominając Ci baśń o Dziadku do Orzechów. Tak łączy się baśniowy wygląd z niezawodnością. Możesz używać go do kruszenia orzechów włoskich i laskowych. Jest przyjazny w obsłudze - wystarczy włożyć orzech do środka i nacisnąć dźwignię. Potem odwracasz go i wysypujesz łupiny. Nie wyślizguje się z rąk i nie zaśmieca otoczenia. Posiada piękne opakowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. I jeszcze coś - Drosselmeyer udziela na swój produkt wieczystej gwarancji! Dziadek do orzechów Drosselmeyer - legenda w Twojej kuchni!

Marka

Drosselmeyer to szwedzka marka, której celem jest tworzenie wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku. Pierwszym etapem pracy nad nowym projektem jest zidentyfikowanie problemu, a kolejnym – znalezienie błyskotliwego rozwiązania! Produkty, które oferuje Drosselmeyer wyróżniają się prostą konstrukcją, trwałością oraz przemyślaną funkcjonalnością. W sklepie Czerwona Maszyna jednym z najpopularniejszych produktów jest dziadek do orzechów, któremu firma zawdzięcza swoją nazwę. Drosselmeyer to postać z książki „Dziadek do orzechów” E.T.A. Hoffmanna, na podstawie której powstał znany balet Piotra Czajkowskiego.

Opinie

4,50 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 4.5
4.0
iza 28.06.2018
Prosty u życiu i do tego bardzo poręczny!!!
5.0
LeDa 31.01.2018
Najlepszy jak do tej pory dziadek do orzechów :-). Chrupie cała 6 osobowa rodzina i orzechy pękają łatwo. Nic się nie poluzowało i nikt sobie palca nie przyciął,