Dziadek do orzechów Officina Alessi Circus Strongman

MW36 Officina Alessi Officina Alessi
5280.00 PLN
5 280,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW36
Wymiary
15,2 x 11 cm
wysokość: 21,8
Materiały
Stal szlachetna 18/10

Opis produktu

Panie i panowie! Oto najsilniejszy człowiek na świecie! Spójrzcie na tą ciężką sztangę z dwoma, złotymi kulami, na jego napięte mięśnie i na twarz wykrzywioną z wysiłku. Jak on to robi? Ten oryginalny i nietypowy dziadek do orzechów Strongman z limitowanej edycji Alessi Circus został zainspirowany cyrkowym siłaczem. Jest bardzo prosty w użyciu – wystarczy, że umieścisz orzech pod stopami siłacza, na kolorowej, cyrkowej platformie. Opuść sztangę, a jego mocne stopy jednym, szybkim ruchem rozłupią nawet najtwardszą skorupę. Panie, uważajcie! Siłacz łamie nie tylko orzechy, ale także serca! Przedmiot został złożony z osiemnastu elementów ze stali szlachetnej, wykonanych za pomocą trzech różnych procesów produkcyjnych. Doskonały prezent dla kolekcjonera, szczególnie dla prawdziwego konesera sztuki użytkowej.

Edycja limitowana: 1000 numerowanych egzemplarzy (od 0 do 999) i 9 egzemplarzy autorskich.

Luksusowe przedmioty kuchenne z limitowanej edycji Alessi Circus to pomysł Marcela Wandersa – holenderskiego projektanta, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu Knotted Chair. Twórca tych pięknych drobiazgów pragnął uchwycić cyrkowy spektakl w produktach codziennego użytku. Sięgnął więc po śmiałe kolory – czerwony, żółty, złoty i połączył je z klasyczną bielą i czernią. Do tego geometryczne wzory, takie jak koła, paski, stożki, które nawiązują do znanych na całym świece, cyrkowych symboli. Autor tłumaczy, że cyrk to doświadczenie niezwykle zmysłowe, magiczne, a nawet mistyczne. Takie są jego przedmioty – balansują na granicy sztuki i designu. Jedno jest pewne – wprowadzą do Twojego życia odrobinę fantazji i radości!

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię