Dziadek do orzechów PO: Boat

P708 PO: PO:
104.30 PLN

Special Price 104,30 zł

Normalna cena: 149,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 126,65 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P708
Wymiary
Łódź 24 x 14,3 x 5,5 cm
dziadek do orzechów 4,5 x 16 cm
Materiały
Stal szlachetna, porcelana, tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Stylowy dziadek do orzechów – zaprojektowany na nutę nowoczesną. Sam „ściskacz” do orzechów został umieszczony w miseczce na łupinki, w pozycji pionowej, dzięki której całość wygląda jak ciekawa ozdoba stołu. Po rozłupaniu orzechów wystarczy miseczkę przechylić nad koszem na śmieci i opróżnić. Prosto, czysto, estetycznie.
Produkty marki PO: to przede wszystkim piękny design połączony z codzienną funkcjonalnością. Wybierane przez klientów w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane.

Marka

Marka PO: tworzy niezwykłe produkty codziennego użytku, które powstały z połączenia innowacji, funkcjonalności i pięknego designu. Współtworzone przez znanych projektantów, którym nie są stawiane żadne bariery ani ograniczenia. Niekonwencjonalne formy produktów PO: krążą tu między nowoczesnością a inspiracjami rzeźbiarskimi, kreatywnością a czymś na pozór niemożliwym do osiągnięcia. Wybierane w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane. PO: to świat użytecznych akcesoriów w iście artystycznej formie. Po prostu i „Aż”!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię