Dziadek do orzechów / szczypce do owoców morza OXO Good Grips

39881MLNYK OXO OXO
93.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39881MLNYK
Wymiary
7,6 x 2,5 x 20,3 cm
Materiały
metal, kauczuk
Zastosowanie

Opis produktu

Dziadek do orzechów i szczypce do owoców morza w jednym od OXO Good Grips. Falowana powierzchnia służy zarówno do wygodnego rozgniatania twardych orzechów o różnych rozmiarach, jak i do miażdżenia skorupiaków. Antypoślizgowy uchwyt jest miękki i umożliwia wygodne posługiwanie się narzędziem. Ergonomiczna rączka neutralizuje nacisk dłoni, przez co nie wymaga dużego nakładu siły. Solidną konstrukcję wykonano z wytrzymałego metalu. Na uwagę zasługuje też nowoczesny design gadżetu.
Seria produktów Oxo Good Grips powstała w 1990 roku z myślą o konsumentach mających wyjątkowe potrzeby. Celem projektantów jest poprawa funkcjonalności przedmiotów codziennego użytku oraz umilenie czasu, który poświęcamy na domowe obowiązki. Artykuły dopasowane są zarówno dla osób praworęcznych i leworęcznych, najstarszych i najmłodszych, kobiet i mężczyzn.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię