Ekspozytor do zdjęć Umbra Hangit biały

1008599-660 Umbra Umbra
119.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1008599-660
Wymiary
Szerokość: 66 cm
Głębokość: 3,80 cm
Wysokość: 76,20 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Ekspozytor do zdjęć Umbra Hangit biały to oryginalny sposób na wyeksponowanie w pokoju zdjęć, rysunków, notatek, pocztówek lub pamiątek z podróży.

Ekspozytor składa się z ramy, 5 rzędów sznurka i 40 klamerek. Unikalna konstrukcja daje swobodę tworzenia kolażu pionowo lub poziomo i ze zdjęć (lub innych pamiątek) o różnych rozmiarach.

Z ekspozytorem Umbra Hangit odświeżysz swój pokój, w orygialny sposób wyeksponujesz ulubione zdjęcia w mieszkaniu lub nadasz ciekawy charakter firmowej kuchni.


W ofercie znajdują się ekspozytory w 3 kolorach - czarnym, białym i naturalnym kolorze drewna.

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię