Ekspres do kawy Ariete Retro czerwony

1388czer Ariete Ariete
669.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1388czer
Wymiary
Pojemność 0,9 l
28 x 33 x 35 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Kapitalny ekspres do kawy – wykończony w pięknej stylistyce retro. Czerwony, z wyraźnym wyświetlaczem i kształtami, które przyciągają wzrok.
Moc: 900 W, ciśnienie 15 bar – dla optymalnego smaku kawy!. Ekspres posiada specjalną dyszę Maxi Cappuccino, dzięki której można przygotować pyszne cappuccino z pianką. Wyjmowany zbiornik na wodę, kolba na cialde (ESE) i kawę mieloną.
Będzie pięknie wyglądał nie tylko w domach stylizowanych na czasy Retro.

Produkty toskańskiej marki Ariete zachwycają funkcjonalnością, która pięknie łączy się z nowoczesnym designem i przemyślanym wykończeniem każdego drobiazgu. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień.

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak sympatycznych i przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię