Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ekspres do kawy Casa Bugatti Diva czerwony

Ekspres do kawy Casa Bugatti Diva czerwony
Ekspres do kawy Casa Bugatti Diva czerwony Ekspres do kawy Casa Bugatti Diva czerwony Ekspres do kawy Casa Bugatti Diva czerwony
x zamknij

Ekspres do kawy Casa Bugatti Diva czerwony

Casa Bugatti
Andreas Seegatz
3459.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych
Ø 24 cm, wysokość: 36,5 cm, waga: 6,5 kg, ciśnienie: 15 atm., pojemność zbiornika na wodę: 0,8 l.
Stal szlachetna, wysokogatunkowe tworzywo sztuczne
casa_bugatti_15-DIVAC3
 
Arcydzieło sztuki użytkowej w kuchni! Ekskluzywny ciśnieniowy ekspres do kawy, wyposażony w dwa wkłady do zaparzania kawy - jeden wkład (na 1 filiżankę) jest na okrągłe saszetki z kawą, drugi wkład jest na 2 filiżanki jednocześnie, na sypaną mieloną kawę. Górna część ekspresu posiada płytę grzewczą do podgrzewania filiżanek. Ciśnienie jest wyświetlane na eleganckim zegarze. Ekspres zaopatrzony jest w przyrząd do robienia piany z mleka lub nalewania wody gotowanej do herbaty. Moc ekspresu to 15 bar, temperatura zaparzania dokładnie 95 st. C, a czas zaparzania 25 - 30 sekund. Obudowa ekspresu wykonana jest z aluminium.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.