Kawiarka Stelton Collar 250 ml

420 Stelton Stelton
512.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
420
Wymiary
Pojemność: 250 ml
Ø 11 cm
wysokość: 17,5 cm
Materiały
stal nierdzewna, teflon, drewno, guma
Typ kuchni

Opis produktu

Tradycyjna kawiarka Stelton Collar 250 ml o nietypowym designie, inspirowana stylem nordyckim. Zamiast rączki, została wyposażona w gruby, drewniany uchwyt, pozwalający na stabilne podnoszenie kawiarki. Dzięki dużemu dzióbkowi można wygodnie przelewać kawę do szklanek. Wykonana z nierdzewnej stali kawiarka pokryta jest teflonem co wpływa na jej niezwykłą trwałość i odporność na stłuczenia. Zastosowane materiały sprawiają także, że naczynie jest łatwe w czyszczeniu.
Do użytku na kuchenkach ceramicznych oraz gazowych.
Kawiarka jest częścią kolekcji Collar, stworzonej z myślą o miłośnikach kawy i herbaty. Przy tworzeniu serii projektanci inspirowali się skandynawskimi krajobrazami oraz wzornictwem.

Kolekcja: Stelton Collar

Zobacz kolekcję

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię