Elektryczna pompka próżniowa i 2 korki Vin Bouquet

FIC 002 Vin Bouquet Vin Bouquet
185.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIC 002
Wymiary
Opakowanie 20,5 x 29 x 6,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Przydatny gadżet dla koneserów wina. Pozwala uniknąć problemu, który pojawia się po skończonej kolacji, przyjęciu lub chwili relaksu z lampką ulubionego trunku – co zrobić z otwartą butelką wina? Pompka pozwala na łatwe odprowadzenie powietrza z butelki, a tym samym zachowanie smaku i aromatu wina na dłużej.
W skład zestawu wchodzi elektryczna pompka próżniowa oraz 2 korki z możliwością ustawienia daty. Pompka jest zasilana na akumulator (ładowarka zawarta w zestawie). Całość została zapakowana w eleganckie pudełko – sprawdzi się doskonale jako wykwintny prezent.
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię