Ergonomiczny wałek do ciasta Joseph Joseph Grip-Pin, szary

40108 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40108
Wymiary
Ø 8 cm
Długość 41 cm
Głębokość 7 cm
Materiały
Drewno, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Ergonomiczny wałek do ciasta Joseph Joseph to produkt zapewniający wygodę oraz bezpieczeństwo.

Największą zaletą projektu są ergonomiczne uchwyty, które odciążają nadgarstki i zapobiegają uderzaniu kostkami palców w blat podczas wałkowania. Z tym wałkiem przygotowywanie ciasta stanie się szybkie i bezproblemowe.

Produkt o wymiarach 8 cm x 41 cm x 7 cm charakteryzuje się wysoką jakością wykonania- główna część została wykonana z odpornego drewna bukowego.

Cechy charakterystyczne:

  • Zapobiega nieprzyjemnym, fizycznym skutkom używania wałka (przeciążenie nadgarstków, obicie palców o blat)
  • Wysoka jakość wykonania
  • Specjalne, ergonomiczne rączki zapewniające wygodę w trakcie wałkowania 

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię