Etui na dokumenty Troika Safe Flight szare

TRTRV20/GY Troika Troika
78.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRTRV20/GY
Wymiary
13,3 x 24,3 cm
Materiały
poliester

Opis produktu

Pokrowiec na dokumenty Troika Safe Flight, z folią zabezpieczającą przed odczytem danych. Zintegrowany bloker RFID chroni dokumenty takie jak paszport, karty kredytowe i dowód osobisty przed kradzieżą tożsamości. Etui na dokumenty posiada 12 przegródek w których zmieścisz wszystkie potrzebne ci w podróży karty i dokumenty. Jest również miejsce na długopis. Całość w uniwersalnym, szarym kolorze zamknięta na zamek błyskawiczny. Idealny prezent dla tych którzy dużo podróżują i lubią mieć wszystkie swoje dokumenty w jednym miejscu. Bezpiecznego lotu!

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię