Etui na iPad Mini Woouf Casette

SM13008 Woouf Woouf
117.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SM13008
Wymiary
22 x 16 x 2 cm
Materiały
Poliester

Opis produktu

Oryginalne etui na iPad: wprost stworzone dla fanów muzyki i starych, dobrych kaset sprzed lat. Etui w całości wygląda jak kaseta magnetofonowa – łącznie z numeracją stron i zapiskiem ”Summer 1981”. Robi wrażenie.
Całość zamykana na zamek błyskawiczny, lekka, wykonana z mocnego poliestru, który chroni włożony do środka iPad przed czynnikami zewnętrznymi.
Łatwe w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć.
Wyprodukowano w Barcelonie, hiszpańska marka Woouf.

Marka

Hiszpańska marka Woouf jak przystało na firmę wywodzącą się z gorącej Barcelony zachwyca klimatami swoich produktów, ich stylistyką i designem. Studio Woouf powstało w 2008 r. i od tego czasu produkuje awangardowe produkty z jedną myślą: one mają „Robić Różnicę”! Kreatywne połączenie jakości, funkcjonalności i nietuzinkowych pomysłów to coś, co natychmiast przyciąga uwagę. Produkcja wyłącznie w Barcelonie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię