Etui na iPad Pacsafe RFIDtec

PE325BK Pacsafe Pacsafe
199.99 PLN
199,99 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PE325BK
Wymiary
20,5 x 26 x 2,5 cm
waga 280 g
Materiały
Nylon 210D dobby i Nylon 70D Taffeta

Opis produktu

Etui na iPad Pacsafe RFIDtec 300.

RFID-tec™ 300 to etui, w którym oprócz iPada zmieścisz najpotrzebniejsze akcesoria jak i paszport oraz karty zbliżeniowe które chronione są przez technologię RFIDsafe. Całe etui wykonane jest z innowacyjnego materiału blokującego RFIDsafe firmy Pacsafe, zapewniający ochronę przed kradzieżą naszej tożsamości - złodzieje nie mają dostępu do naszych danych osobowych bez twojej wiedzy.

Nowoczesne paszporty biometryczne, karty "dotykowe" PayPass i kredytowe zawierają chipy RFID - zawierają one poufne dane osobowe. Aby uchronić się przed dostęp do tych danych przed niechcianymi osobami akcesoria Pacsafe RFID-tech™ są wykonane z materiału state-of-the-art, który blokuje transmisje i zatrzymuje dane osobowe przed dostępem tzw. złodziei tożsamości.

Funkcje zabezpieczające przed kradzieżą:
  • innowacyjny materiał Smart RFID chroniący nasze dane przed nieautoryzowanym dostępem
  • chroni dane osobowe z paszportów i kart kredytowych

Marka

Firma Pacsafe powstała z inicjatywy grupy ludzi zafascynowanych podróżami. Z myślą o skutecznym zabezpieczeniu bagażu przed kradzieżą, Pacsafe wyprodukował serię przedmiotów poprawiających bezpieczeństwo bagażu i dokumentów. W ofercie Pacsafe znajdują się torby na latopy, torebki damskie, bezpieczne portfele, linki zabezpieczające, kłódki oraz metalowe siatki na plecaki. "Rozumiemy, że ostatnią rzeczą, o jakiej chciałbyś myśleć w podróży, jest troska o Twój bagaż" - brzmi dewiza Pacsafe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię