Etui na kanapkę Lékué 17 cm zielone

3401717V09U017 Lékué Lékué
45.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3401717V09U017
Wymiary
17 x 7 cm
Materiały
100% silikon platinum

Opis produktu

Silikonowe etui na kanapkę.
Zamiast papieru śniadaniowego i folii spożywczej.
Estetyczne i ekologiczne opakowanie wielokrotnego użytku zastąpi jednorazowe opakowania stare daty: rozmiękający papier śniadaniowy czy zanieczyszczającą środowisko naturalne folię spożywczą. Bezpiecznie przechowa kanapki Twoich dzieci w torbach i tornistrach.
Elastyczny silikon (trzy różne rozmiary etui) dostosuje się do każdego rozmiaru kanapki - od małej, złożonej z dwóch kromek, do solidnego, napakowanego dodatkami kawałka bagietki.

Silikon jest higieniczny - nie przyjmuje kolorów ani zapachów żywności, nie przylepiają się do niego resztki jedzenia. Po użyciu etui można opłukać pod bieżącą wodą lub umyć w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię