Etui na paszport Troika Pass Auf czarne

TRPPH01/BS Troika Troika
64.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRPPH01/BS
Wymiary
11 x 14 cm
Materiały
skóra ekologiczna, aksamit

Opis produktu

Praktyczne, czarne etui podróżne na paszport Troika Pass Auf - organizer i eleganckie etui na wszystkie ważne dokumenty podróżne. Możesz łatwo przechowywać w nim paszport, dowód osobisty, karty bankowe i karty kredytowe. Etui wykonane z wysokiej jakości ekologicznej skóry z pięknym motywem mapy świata. Pass Auf chroni przed kradzieżą danych - dzięki temu twoje dokumenty, pieniądze i dane są bezpieczne. Specjalna folia zabezpieczająca przed odczytem uniemożliwia odczytanie danych z chipu RFID w paszporcie, na lotnisku, na stacji kolejowej czy w środkach komunikacji publicznej. Bezpiecznej podróży!

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię