Figurka dekoracyjna ferm LIVING Winterland Tree wycięta

24190 ferm LIVING
151
151,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
24190
Wymiary
Wysokość: 18.6 cm
szerokość: 5,2 cm.
Materiały
Mosiądz.
Wykończenie
matowe

Opis produktu

Dekoracyjne figurki od skandynawskiej marki ferm LIVING wyróżniają się prostymi formami i starannie skomponowanymi materiałami. Ozdoba w kształcie choinki będzie ciekawym elementem bożonarodzeniowego stroika albo oryginalną ozdobą świątecznego stołu. Uproszczona forma drzewka Winterland Tree nawiązuje do skandynawskiej tradycji minimalizmu....
Dekoracyjne figurki od skandynawskiej marki ferm LIVING wyróżniają się prostymi formami i starannie skomponowanymi materiałami. Ozdoba w kształcie choinki będzie ciekawym elementem bożonarodzeniowego stroika albo oryginalną ozdobą świątecznego stołu. Uproszczona forma drzewka Winterland Tree nawiązuje do skandynawskiej tradycji minimalizmu.

Kolekcja: ferm LIVING Winterland

Zobacz kolekcję

Marka

Ferm LIVING to duńska marka, która powstała w 2006 roku.Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i stał się pierwszym produktem Firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów codziennego użytku, mebli oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu. Produkty prezentowanej firmy swoją oszczędną formą stwarzają przytulną atmosferę w której chce się przebywać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię