Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Ichi

100178 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
322.00 PLN
322,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
100178
Wymiary
Wysokość: 15 cm
Ø: 6,7 cm
Materiały
drewno jesionowe malowane

Opis produktu

Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Ichi - pingwin. Jest to jeden z elementów czarującego trio - Ichi, Ni i San - ptasich przyjaciół, wykonanych z drzewa jesionowego. Ekscentryczny wygląd bohaterów wywołuje uśmiech na twarzy. Pingwin Ichi, największy z kolekcji ptak, prezentuje się trochę nietypowo - smukły, z nierównymi skrzydełkami i „opaską” na oczach. Jego uroczy dzióbek skradnie niejedno serce.
Chociaż figurki sprzedawane są osobno, najszczęśliwsze będą razem.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku. Meble, lampy i akcesoria tej marki możecie Państwo obejrzeć w naszym sklepie w Krakowie. W naszej ofercie są także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię