Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Ni

100179 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
322.00 PLN
322,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
100179
Wymiary
Wysokość: 12 cm
Ø: 8,8 cm
Materiały
drewno jesionowe malowane

Opis produktu

Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Ni - papuga. Jest to jeden z elementów nietypowego, lecz czarującego trio - Ichi, Ni i San - ptasich przyjaciół, wykonanych z drzewa jesionowego. Ekscentryczny wygląd bohaterów wywołuje uśmiech na twarzy. Papuga Ni to ptak z wielkim, sympatyczny dziobem oraz nisko umiejscowionymi skrzydełkami. Na pewno skradnie niejedno serce!
Chociaż figurki sprzedawane są osobno, najszczęśliwsze będą razem.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię